GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

https://www.lilaplus.com.tr/, öncelikle müşterilerine daha güvenli bir sanal alışveriş ortamı sağlamayı ilke edinmiş bir firma olarak, aşağıdaki gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar.

E-posta adresiniz, adresiniz, telefon numaranız ve diğer bilgileriniz  Kişisel Verilerin İşlenmesi Ve Aktarılması Hakkında Bilgilendirme formunda yazan istisnalar dışında hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, belirli zamanlarda https://www.lilaplus.com.tr/ ile ilgili tanıtım ve bilgilendirmelerde kullanılacaktır.

Bize verdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer müşteriler, kişiler ya da tüzel kişilikler ile paylaşılmayacaktır.

https://www.lilaplus.com.tr/, kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamamakla birlikte bu tür bilgileri hiçbir zaman sizden istemeyecektir. Bu  bilgiler sadece ödeme sayfasında, bankadan ödeme onayı alımında kullanılacaktır. Kredi kartı bilgileri, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara ikili bağlantılarla iletilecektir. https://www.lilaplus.com.tr/, 6502 sayılı “Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun” hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.